خدمات نگارش انگیزه نامه

انگیزه نامه انتخاب‌های زندگی حرفه‌ای شما را توجیه می‌کند.

انگیزه نامه موقعیت بهتری را برای ورود به دانشگاه مورد نظرتان ایجاد می‌کند.

انگیزه نامه به اساتید و استخدام کنندگان می‌گوید چرا قصد ورود به آن تیم را دارید.

انگیزه نامه توضیح می‌دهد که چرا شما گزینه مناسبی برای آن موقعیت هستید. 

پرسش‌های شما در مورد نگارش انگیزه نامه یا SOP

چرا نگارش انگیزه نامه یا SOP حرفه‌ای در فرآیند دریافت پذیرش تحصیلی مهم است؟
SOP یکی از مدارک مهم درخواست پذیرش تحصیلی دانشگاه‌ها، کالج‌ها، دوره‌های آوسبیلدونگ و حتی دبیرستان است. این متن باید کمیته پذیرش را با شخصیت، توانمندی‌ها و انگیزه‌های شما آشنا کند. یک SOP موثر می‌تواند با نمایش ویژگی‌ها، تجربیات و اهداف حرفه‌ای منحصر به‌فرد، شما را از سایر متقاضیان متمایز کند. دانشگاه‌ها از SOP برای ارزیابی تناسب شما با برنامه‌هایشان استفاده می‌کنند، بنابراین یک SOP خوش ساخت می‌تواند به طور قابل توجهی بر شانس پذیرش شما تأثیر بگذارد.
مشکل بیشتر داوطلبان با نگارش SOP چیست؟
برای بسیاری از داوطلبان، بیان منسجم افکار و تجربیات چالش برانگیز است. آنها نمی‌توانند انگیزه‌ها و برنامه‌های آینده خود را به تجربه‌های گذشته‌شان ربط دهند. ایجاد تعادل بین منحصر به فرد بودن و انطباق با برنامه دانشگاهی مورد نظر یک مشکل دیگر در حین نگارش انگیزه نامه است. و در نهایت، نداشتن دیدگاه واقع بینانه در مورد انتظارات کمیته پذیرش باعث می‌شود مسیر نوشتن انگیزه‌ها و برنامه‌های حرفه‌ای را به درستی مدیریت نکنند.
ریسک‌های ارسال SOP یا انگیزه نامه ضعیف چیست؟
یک SOP ضعیف، قبل از هر چیز، دیدگاه منفی نسبت به مهارت‌های ارتباطی و نگارشی شما ایجاد می‌کند. علاوه بر این، اگر ندانید در خلال متن انگیزه نامه باید به چه سوالاتی پاسخ دهید، فرصت‌های ارزشمندتان برای پذیرش تحصیلی را از دست خواهید داد. چرا که هر قدر یک دانشگاه از رتبه و کیفیت بالاتری برخوردار باشد، دریافت پذیرش هم رقابتی‌تر بوده و به مزیت‌های شما و توانایی‌تان در متقاعد کردن کمیته بستگی خواهد داشت.
چرا دانشجویان باید خدمات نوشتن SOP مدیر پویا را انتخاب کنند؟
مدیر پویا تجربه موفقی را در زمینه نگارش انواع SOP به زبان انگلیسی و آلمانی دارد. ما نقاط قوت شما را برجسته می‌کنیم و مسیر زندگی حرفه‌ای شما را توجیه می‌کنیم. خدمات ما دقت گرامری، وضوح و انسجام لازم را دارد و امکان بازنگری و تغییرات تا جلب رضایت شما نیز وجود دارد.
خدمات ما چگونه شانس پذیرش شما را افزایش می‌دهد؟
قبل از هر چیز، ما به شما کمک می‌کنیم داستان زندگی حرفه‌ای خود را به شیوه‌ای جذاب بیان کنید تا خواننده آن را با علاقه مطالعه کند و به یاد بسپارد. در عین حال، ما به دستورالعمل‌های دانشگاه‌های برتر پایبند هستیم تا مطمئن شویم که SOP شما همه الزامات را رعایت می‌کند.
زمان تحویل انگیزه نامه یا SOP چقدر است؟
زمان استاندارد ما برای تحویل سفارش معمولاً 7 تا 10 روز کاری است. اگر زودتر به پروفایلتان نیاز دارید، گزینه‌های سریع‌تری را برای شما در نظر می‌گیریم.
 

انگیزه نامه مسیر زندگی حرفه‌ای ما، از زمان ورود به دانشگاه تا امروز را مانند یک سناریوی جذاب و به یادماندنی نمایش می‌دهد.

بیان قصد شما از ارسال درخواست استخدام یا پذیرش تحصیلی و توجیه ارتباط بین اهداف شما با مسیر حرفه‌ای که انتخاب کرده‌اید، چالش برانگیز است. شما در رزومه سوابق خود را بیان می‌کنید، اما در انگیزه نامه باید توجیه کنید چرا آن مسیر را طی کرده‌اید و در ادامه این مسیر چه برنامه‌ای در انتظار شما است؟

 

ثبت سفارش انگیزه نامه یا SOP

لطفا فرم مقابل را پر کرده و درخواست خود را تکمیل نمایید. تاییدیه پرداخت و فرم دریافت اطلاعات مورد نیاز بلافاصله به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 

 
 

نگارش سفارش‌های شما در مدیر پویا توسط چه کسی انجام می‌شود؟

افراد زیادی را می‌شناسم که تصور می‌کنند مهارت خاصی ندارند. در صورتی که آنها فقط نتوانسته‌اند توانمندی‌های خود را به درستی کشف کنند. تشخیص و معرفی مهارت‌ها و دستاوردها، بخش مهمی از رزومه و نامه هدف شما را تشکیل می‌دهد. این امر در مصاحبه استخدامی هم اهمیت فراوانی دارد.

پویا محمدی | بنیانگذار مدیر پویا

 
 • Zahra Haseltalab
  سلام. وقت همه دوستان بخیر از جناب آقای محمدی بابت ارائه نکات کلیدی و طلایی در این کارگاه و دوستان انجمن دانشگاه الزهرا بسیار تشکر می‌کنم. من سال گذشته با هدف تغییر محل کارم، به یکی از ادارات رزومه‌ای تحویل دادم و چون با اصول آشنایی نداشتم، همه سوابق کاری رو به صورت تیتر وار ردیف کردم و متاسفانه همون ابتدای کار رد شد. ولی بعد از شرکت در این دوره، همون رزومه رو بهبود دادم و نکات ارزشمند جناب آقای محمدی رو رعایت کردم و با اینکه هیچ دوره خاص یا گواهینامه معتبر در رزومه نداشتم، تونستم با رزومه جدید، موافقت یک اداره با لوِل بالاتر رو اخذ کنم. ناگفته نماند مطالب سایت نیز بسیار کاربردی بودن، بالاخص افعال مترادفی که گذاشته شده به من کلی در جمله بندی کمک کرد. برای همه دوستان آرزوی توفیق روزافزون و سلامتی دارم.
  Zahra Haseltalab
  از شرکت کنندگان کارگاه رزومه نویسی
 • مهری نیشابوری
  کارگاه بسیار عالی که تمام نکات و مواردی که شما برای نوشتن یک رزومه حرفه‌ای نیاز دارید بهتون گفته میشه و هیچ سوالی برای شما باقی نخواهد ماند.
  مهری نیشابوری
  از شرکت کنندگان کارگاه رزومه نویسی
 • سحر
  ممنونم واقعا، تمامی نکات و مسائل به نظرم گفته شد با ریز ترین جزئیات، برای هدیه لطف کردین خیلی خوشحال شدم. این بار رو که آدم فکر کنه بالاخره چی میخواد بنویسه رو از روی دوشمون برداشتین.
  سحر
  از شرکت کنندگان کارگاه رزومه نویسی
 • بنیامین
  دوره واقعا عالی بود، کلیدی تری مطالب گفته شد، ارایه به نحوی بود که خسته کننده نبود و انلاین بودن هم یک مزیت دیگه بود به نظرم. از استاد ممنونم که نمونه رزومه را هم ارایه کردند و رزومه تکمیل شده منو هم بررسی کردند و مشکلاتش رو هم گفتند. در مجموع نمونه نداشت.
  بنیامین
  از شرکت کنندگان کارگاه رزومه نویسی
 • sajjadzf
  دوره بسیار جامعی بود به نظرم، مطالب ارایه از سطح کیفی بالایی برخوردار بودند و مدرس دوره مثل همیشه بسیار خوش برخورد پس از دوره به وعده شون عمل کردند و رزومه بنده را بررسی و ایراداتش رو گفتند و اصلاح کردم. فرصت بسیار خوبی بود، اولش فکر نمیکردم اینقدر دوره خوبی باشه ولی خب اشتباه میکردم، عالی بود واقعا
  sajjadzf
  از شرکت کنندگان کارگاه رزومه نویسی
 • معین ناصری
  من خیلی استفاده کردم، بیشترین مشکلی که در نوشتن رزومه داشتم این بود که اصلا نمیدونستم چی باید بنویسم و همون یه مقدار کمی رو هم که میدونستم، برام مشخص نبود چطوری بنویسم. نکته ای که خیلی برای من جذاب بود و کاربرد داشت اینه که فکر نمیکردم بتونم واقعا دو صفحه کامل رزومه کاری خوب بنویسم که به لطف زحمت مدرس عزیز فهمیدم چقدر رزومه دارم و باید بنویسم و با مشاوره خوب ایشون الان یک رزومه حرفه ای دارم و منتظرم تا شرایط برای ارسال به شرکت را برای من پیش بیاد. حس خوبی دارم الان. مرسی استاد
  معین ناصری
  از شرکت کنندگان کارگاه رزومه نویسی
 • safiyeh
  بسیار عالی و مفید بود.به جزئیات مهمی پرداخته شد که در جاهای دیگه ندیده بودم.
  safiyeh
  از شرکت کنندگان کارگاه رزومه نویسی
 • سارا جفایی
  تمام نکات ریز و درشت رو به طور کامل توضیح دادن از ابتدایی ترین موارد تا حرفه ای. خداقوت و بازهم ممنون
  سارا جفایی
  از شرکت کنندگان کارگاه رزومه نویسی
 • یگانه حاضری
  به اهمیت رزومه نویسی همه اشراف دارن و نکات مختلفی برای نوشتنش رو شاید بشه با سرچ و بررسی پیدا کرد اما برای اینکه بتونی یک رزومه‌ی حرفه‌ای بنویسی و قسمت‌های مختلف رزومه رو بر اساس هدفی که دنبالش هستی آماده و تنظیم کنی، بنظرم ریزه‌کاری‌هایی هست و وجود راهنما الازمیه و این دوره خیلی می‌تونه در این زمینه کمک کننده باشه و چندین قدم جلو بندازتت، از نظر من عالی بود بازم ممنون.
  یگانه حاضری
  از شرکت کنندگان کارگاه رزومه نویسی
 • فاطمه زهرا سلیاری
  کارگاه فوق العاده‌ای بود. تمام نکات ریز و درشت رزومه نویسی گفته شد و هیچ جای سوالی باقی نموند. عالی هستین.
  فاطمه زهرا سلیاری
  از شرکت کنندگان کارگاه رزومه نویسی
 • Sahar kamyabi
  بسیار عالی و کمک کننده برای ساخت یک رزومه مناسب برای ارائه. ممنون از تیمتون و استاد عزیز و گیرایی که در توضیحاتشون وجود داره.
  Sahar kamyabi
  از شرکت کنندگان کارگاه رزومه نویسی
 • لیلا مهربانی
  دوستان رزومه رو به مدیر پویا سفارش بدید. تصور نکنید که با دانلود یک تمپلیت میشه رزومه حرفه‌ای داشته باشید. من هم رزومه فارسی و هم رزومه انگلیسی و هم SOP رو از مدیر پویا دریافت کردم. حرفه‌ای، درست، یک ضرب و بدون نیاز به ادیت. ممنون از سایت خوبتون.
  لیلا مهربانی
 • محمدرضا نژادی
  تو کارگاه رزومه نویسی استاد پویا محمدی شرکت کردم. اونجا که ایشون گفتن «خیلیا رو دیدم که فکر می‌کنن هیچ مهارتی ندارن»، مطمئن شدم که این دوره بهترینه. دقیقا هم به ما یاد دادن چطور تو رزومه درباره مهارت‌ها و دستاوردهامون صحبت کنیم. حتی در صورتی که نه تجربه شغلی داریم و نه تا حالا رتبه‌ها و افتخارات و جوایز خاصی رو دریافت کردیم. من شغل الانم رو از اون کارگاه و از رزومه‌ای که بعدش نوشتم دارم. آقای محمدی واقعا از شما ممنونم.
  محمدرضا نژادی
 • نازیلا صابر
  ممنون از این نکات مفید رزومه نویسی که مدیر پویا ارائه کرده. به جرات بهترین آموزش رزومه نویسی فقط در همین وبسایت فراهمه. بخصوص در مورد عکس برای رزومه دیگه معلومه چه عکسی مناسبه و به قول معروف واقعا حجت بر همه تمام شد.
  نازیلا صابر
 • پریسا افضلی
  همیشه تصور می‌کردم کسایی که رزومه خوب و حرفه‌ای دارن از یک دنیای دیگه اومدن و من هیچ وقت نمی‌تونم به این خوبی برای معرفی خودم رزومه بنویسم. وقتی مدیر پویا اولین ورژن رزومه رو برام فرستاد از خوشحالی بغض کردم و برای پذیرش تحصیلی خیلی انگیزه گرفتم. همون رزومه دقیقا 23 روز بعد، اولین شانس مصاحبه با استاد رو برام ایجاد کرد.
  پریسا افضلی