مدیر پویا، داستان جوانانی پر از اشتیاق شکوفا شدن است که از بحران‌های فراوان و مسیری تو در تو عبور کردند تا به ایده‌ای دست یابند برای زندگی و کارآفرینی. مهمترین دغدغه‌ی این تیم انجام خدمتی است برای کسب و کارهای کوچک.

 

 
icon modirepouya

مدیر پویا، تجربه‌ای فراتر از آموزش

 

تیم مدیر پویا برآمده از سوالات و مساله‌هایی است که بیشتر جوانان با آنها آشنا هستند:
 

جستجو کردیم؛ با افراد بسیاری سخن گفتیم و از ایشان شنیدیم و تمام ایده‌ها را به کار گرفتیم. در روزهای تاریکی از یک زمستان آغاز کردیم. زمین خوردیم، برخاستیم و باز بر زمین افتادیم؛ اما راهی جز برخاستن دوباره نبود. ایده‌ها یکی پس از دیگری خلق شدند و تکامل یافتند تا اینکه اولین روزنه‌ها نمایان شدند. امروز یارانی را در کنارمان داریم که چون گوهر درخشانند و تیمی که پویاست و سرشار از اشتیاق.

 

مسیر پیموده شده توسط مدیر پویا

مدیر پویا مسیری پیچیده را طی کرده است تا اکنون بتواند با افتخار در کنار شرکای تجاری و مشتریان خود باشد:
 • مهر ماه 1394آغاز مدیر پویا

  پویا محمدی موسس تیم مدیر پویا، پس از پشت سر گذاشتن چالش‌های حرفه‌ای بسیار تصمیم گرفت به جوانان کمک کند تا با کسب مهارت‌های حرفه‌ای ناچار نباشند سال‌ها زمان و انرژی خود را هدر بدهند تا بتوانند جایگاه خود را در دنیای کار پیدا کنند.
 • خرداد ماه 1395کسب مهارت و دانش

  پویا محمدی تحصیل در رشته MBA در دانشگاه People آمریکا را شروع کرد و همچنین موفق به گذراندن دوره‌های مهمی از جمله دوره آنلاین کارآفرینی دانشگاه MIT و چندین دوره فروش و بازاریابی در داخل شد.
 • آذر ماه 1396آموزش مهارت‌های استخدامی

  ایده‌های مختلف یکی پس از دیگری تجربه شدند. پس از ارائه یک سخنرانی با موضوع نقش دانشگاه‌ها در توسعه مهارت‌های استخدامی جوانان در انجمن دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف، اولین ایده تجاری مدیر پویا معرفی شد: نگارش رزومه و نامه هدف.
 • فروردین ماه 1397تدوین کارگاه‌های نوآوری و ایده‌‌پردازی

  مدیر پویا تدوین و برگزاری کارگاه‌های متعددی با موضوعات نوآوری، ایده‌پردازی و کارآفرینی را آغاز کرد. از آن زمان تاکنون بیش از 250 نفر در این دوره‌ها نام‌نویسی کرده و به نتایج درخشانی دست یافته‌اند.
 • فروردین ماه 1399دیجیتال مارکتینگ، طراحی و مدیریت کسب و کارهای آنلاین

  در حال حاضر تیم مدیر پویا به طور متمرکز در زمینه راه اندازی کسب و کارهای آنلاین و خدمات تهیه طرح کسب و کار و طرح بازاریابی فعالیت می‌کند.